5
(2)

وکیل گرگان | وکیل گلستان

بسیاری از اشخاص در هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی، مضطرب و نگران می شوند و برای پیدا کردن وکیل خوب، دچار سردرگمی می شوند که بهترین وکیل گرگان و بهترین وکیل گلستان، کدام اند.

بنابراین ممکن است نتوانند تصمیم درستی جهت انتخاب وکیل گرگان و یا وکیل گلستان بگیرند.

در حقیقت، زمانی که دچار مشکلات حقوقی می شویم، باید به طور هوشمندانه و با مدیریت مناسب زمان، شرایط را بررسی نموده و با درک درستی از مسئله، بهترین وکیل گرگان و بهترین وکیل گلستان را انتخاب نماییم.

اما سوال اینجاست که بهترین وکیل گرگان یا بهترین وکیل گلستان کیست؟

در پاسخ باید گفت بهترین وکیل گرگان یا وکیل گلستان، وکیلی است که به طور تخصصی فعالیت دارد و سایر موضوعات غیر تخصصی را انجام نمی دهد و صرفاً در یک حوزه خاص فعالیت دارد. بطور مثال، وکیل کیفری یا وکیل مالی یا وکیل مهاجرتی یا وکیل ملکی است.

با این توضیحات، دستیابی و انتخاب بهترین وکیل گرگان یا وکیل گلستان آشکار شد و دقیقا اینجاست که حضور مجموعه «گلستان وکیل» احساس می‌شود. گلستان وکیل  به ما کمک می کند که تمامی ابعاد پرونده حقوقی بررسی شود و به درستی تمامی نکات مهم و موثر پرونده استخراج گردد و با تحلیل و استدلال حقوقی خود بتواند دادگاه را توجیه نماید که حق با شماست.

به طور کلی دادگاه روزانه با پرونده های متعددی روبرو است و به همین جهت وقت کافی برای رسیدگی مفصل و دقیق پرونده شما را نخواهد داشت و این شما هستید که باید به طور مستدل و مستند به دادگاه ثابت کنید که حق با شماست.

به همین جهت اهمیت کار وکیل دادگستری نمایان می شود که در کنار شما با بررسی درست و دفاع موثر می تواند شما را به پیروزی در پرونده قضایی برساند.

مهم ترین اقدام

گام اول شما باید انتخاب وکیل باشد که کار آسانی نخواهد بود. چرا که در کشور ما وکلای دادگستری بر اساس تخصص تقسیم بندی نشده اند. به عبارت دیگر وکلا بر خلاف پزشکان بر اساس تخصص تقسیم بندی نمی شود یعنی هر وکیل میتواند در کلیه پرونده های قضایی وکالت نماید. همین موضوع است که انتخاب یک وکیل متخصص را برای ما دشوار می سازد و چنانچه در هنگام انتخاب وکیل، به تخصص و مهارت وی توجه نکنیم ممکن است پرونده ما به دست وکیل بیفتد که بطور جدیدی در آن زمینه تخصص ندارد.

مثلاً در پرونده های کیفری شما نیاز دارید که یک وکیل متخصص در زمینه ی حقوق کیفری انتخاب کنید تا بتواند با شناخت درست از مسائل حقوق کیفری و استدلال موثر در دادسرا و دادگاه شما را در حل مشکل قضایی یاری کند و چنانچه در هنگام انتخاب وکیل دقت کافی صورت نگیرد ممکن است پرونده شما دست یک وکیلی بیفتد که تاکنون در هیچ پرونده ی کیفری وکالت نکرده پست و صرفاً در پرونده‌های خانوادگی تخصص دارد و در واقع علاوه بر اینکه بابت گرفتن وکیل متحمل هزینه حق الوکاله شده است، ممکن است در پرونده خود نیز با شکست مواجه شود.

بنابراین با توجه به اینکه در کشور ایران هر وکیل صلاحیت وکالت در تمامی موضوعات را دارد، افراد باید خودشان با بررسی تجربه و تخصص وکلای دادگستری، وکیل خود را انتخاب کنند.

خدمت گلستان وکیل در انتخاب بهترین وکیل گرگان و گلستان

استارتاپ حقوقی «گلستان وکیل» به منظور آن که افراد بتوانند در هر پرونده قضایی وکیلی را انتخاب کنند که متخصص در آن زمینه باشد، به بررسی و ارزیابی تخصص و تجربه هر وکیل گرگان و هر وکیل گلستان می پردازد و به افراد کمک می کند که وکیل تخصصی خود را انتخاب کنند.

در واقع خدمت گلستان وکیل به شهروندان، آن است که امر ارزیابی و بررسی وکلای شهر را به عهده می‌گیرد و وکلای متخصص در آن حوزه را معرفی می نماید.

بنابراین، یکی از ابزار های انتخاب وکیل گرگان یا وکیل گلستان، می تواند استارتاپ گلستان وکیل باشد.

ضمن آنکه، تمامی وکلایی که معرفی می شود، وظیفه دارند از طریق سامانه گلستان وکیل، بطور هفتگی، گزارش عملکرد خود را به موکلین، ارائه دهد.

انتخاب بهترین وکیل در استان گلستان

در استان گلستان بیش از ۲۰۰۰ وکیل دادگستری وجود دارد که هر یک از این وکلا تخصص و مهارت متفاوتی دارد. بنابراین در هنگام انتخاب وکیل گرگان یا وکیل گلستان، باید به تخصص و تجربه ی وکیل توجه کرد.

به عنوان مثال برای انتخاب وکیل گرگان یا وکیل گلستان جهت پیگیری پرونده ملکی در شهر گرگان باید به دنبال وکیلی بود که متخصص پرونده های ملکی در گرگان باشد (وکیل گرگان در امور ملکی/ وکیل گلستان در امور ملکی) یا مثلاً چنانچه شخصی در شهر گنبد در خصوص یک پرونده کلاهبرداری نیاز به وکیل دارد، باید وکیل خود را از بین وکلای متخصص پرونده های کلاهبرداری در گرگان (وکیل گرگان در امور کیفری/ وکیل گلستان در امور کیفری) انتخاب نماید‌. همچنین است انتخاب وکیل گرگان یا وکیل گلستان در سایر امور حقوقی.

بنابراین انتخاب وکیل در بین وکلای استان گلستان در هر شهر و با توجه به نوع پرونده قضایی متفاوت خواهد بود و نیاز به آن دارد که در خصوص تخصص و وکیل مدنظر بسیار دقت نماییم.

استارتاپ «گلستان وکیل» با بررسی و ارزیابی مهارت و تخصص وکلای دادگستری استان گلستان، به اشخاص کمک می کند که در هر پرونده قضایی، وکیل متخصص و حرفه ای در آن زمینه را شهر خود انتخاب کند.

در واقع فعالیت اصلی «گلستان وکیل»، دسترسی آسان، ایمن و سریع اشخاص به بهترین وکیل گرگان و بهترین وکیل گلستان می باشد.

rating 5 / 5. 2

فهرست